Skaityk idėjas
Neradai žemėlapyje idėjos pateiktos tavo miestui, pasidalink ja pats!
Pasiūlyk
REGISTRACIJA SĖKMINGA

Jūsų idėja atsivaizduos sąraše patvirtinus moderatoriui
173

IDĖJOS MIESTAMS

Jurbarkas

Jurbarko rajone pastatyti pilį

Edvardas Petravičius

Esu jurbarkietis, tad dažnai tenka lankytis Panemunių regioniniame parke ir keliauti palei Nemuną. Visada grožiuosi čia esančia gamta bei istoriniais paminklais, o ypač piliakalniais. Tad mano idėja tokia: ant Seredžiaus (Palemono) piliakalnio pastatyti buvusios medinės pilies kopiją ir ją paversti, pavyzdžiui, restoranu, kavine, viešbučiu, edukaciniu centru, kur vyktų senųjų amatų kiemeliai ir panašiai. Tai ypač graži vieta, iš kurios atsiveria pasakiška Nemuno panorama, tad lankytojų čia tikrai netrūktų tiek iš Lietuvos, tiek ir iš užsienio.

5
Kaunas

Muziejus - prestižinė vieta iki 2025 m.

Rasa Pranskaitienė

Muziejus - prestižinė vieta, į kurią norėtų eiti ne tik meno srities atstovai, bet ir vaikai, jaunimas, jaunos šeimos. Muziejuose norės dirbti jaunimas, bus galimybės tobulintis, stažuotis užsienio muziejuose ir pan.

2
Palanga

Išgelbėkime Šventąją - statykime biurų pastatus

Laura Rutkutė

Verslininkai mane palaikys – Šventojoje, norint išgelbėti kurortą nuo 9 mėnesius trunkančio liūdesio, tikslingiausia būtų pastatyti net ne SPA ar gydyklą (neblogai), viešbutį ar dar kelis paršelių rojus, bet biurų pastatus. Darbai šiais laikais nuotoliniai, o padirbėti prie kompiuterio pajūry visai patrauklu. Tarkime, programuotojų komandos labai mėgsta izoliuotis nuo kasdienybės kažkokio produkto prototipo sukūrimui. Infrastruktūrą susikurs tie patys ofisų nuomotojai, jiems tikrai reikės neprastų ir nebrangių butų, greito maisto, veikiančių naktinių barų.

1
DAUGIAU IDĖJŲ